Zobacz jaka „fajna dupa”!

Źródło: http://cornuts16.deviantart.com/art/Nice-Ass-Drawing-Bikini-434031664

Kobiety bardzo często nie szanują same siebie i złoszczą się, kiedy nie są darzone respektem przez otoczenie. Kto odpowiada za taki stan rzeczy?

Inni ludzie traktują cię dokładnie w taki sposób, w jaki ty traktujesz siebie. Jeśli sama siebie nie szanujesz i nie dostrzegasz swojej wartości, to nie dziw się, że inni podchodzą do ciebie z pogardą i odbierają jako bezwartościową osobę.

Bardzo często uzależniasz poczucie swojej wartości od opinii innych ludzi. Szukasz uznania na zewnątrz. Nie masz pojęcia co inni myślą o tobie i jak cię postrzegają. To, co inni o tobie myślą, jest tylko ich wyobrażeniem na temat twojej osoby. Niemożliwe jest, żeby ktoś znał dobrze ciebie. Sama siebie nie znasz, zmieniasz się z chwili na chwilę. To, co uważasz za opinie innych na swój temat, jest jedynie projekcją twojej własnej oceny siebie. Jeśli uważasz się za głupią i nieatrakcyjną, to podświadomie przenosisz te opinie na innych. Wydaje ci się wtedy, że pozostali widzą cię właśnie w taki sposób.

Czy masz wpływ na to, co inni myślą na twój temat? Oczywiście, że masz. Zacznij od tego, w jaki sposób postrzegasz samą siebie, co myślisz o sobie. Jeśli uważasz się za osobę wartościową, to inni również będą odbierać cię jako taką osobę. Twoje poczucie wartości pochodzi z wnętrza. Jeśli żyjesz w zgodzie ze swoim własnym wnętrzem, przyjmujesz siebie taką, jaka jesteś, nie oceniasz i nie porównujesz się z innymi, to pozostali będą cię szanować.

Jeśli czujesz, że twoja wartość ogranicza się jedynie do tego, co zewnętrzne i powierzchowne, oceniasz się przez pryzmat wyglądu swojego ciała, traktujesz się jak produkt, zamiast twarzy eksponujesz swoje pośladki w mediach społecznościowych, to inni nie będą cię szanować. Czemu mieliby to robić, skoro sama siebie nie szanujesz?

5 Replies to “Zobacz jaka „fajna dupa”!”

  1. zgadzam sie z tym i slowami CALKOWICIE…..jak oceniasz i osadzasz siebie, tak beda robili inni…nic dodac i nic ujac…i to sie dotyczy WSZYSTKICH, bez wyjatku….

  2. Proszę Was zgłębcie zjawisko telegonii..są już filmy na ten temat na you tube.. dopiero będziecie w szoku. To co tu jest opisane …oczywiście sama prawda…to dopiero czubek góry lodowej. Lekarze i naukowcy znają zjawisko telegonii ale je ukrywają …jak ludzie to odkryją to całe te pranie mózgu się skończy.

  3. Jeśli jesteś narcyzem i postrzegasz się jako super hiper ideał, to inni nie będą patrzeć podobnie, więc ta teoria jest trochę naciągana. Oczywiście warto wierzyć w siebie i mieć poczucie własnej wartości, ale nie zawsze przekłada się to 1:1 na to, jak inni nas postrzegają.
    Pozdrawiam
    i zapraszam do siebie http://www.pracowniashu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*