10 kluczy, które otwierają drzwi do lepszego życia

Źródło: http://gypsyh.deviantart.com/art/The-Key-to-a-Broken-Heart-180274610

Zacznij od głównej bramy. Otwórz swoje serce. Zaufanie jest kluczem. Serce wskaże ci kolejne klucze. Nosisz je cały czas ze sobą. Są wewnątrz ciebie. Otworzysz nimi drzwi do lepszego życia.

1. Odrzuć wszelkie oczekiwania, a pozbędziesz się rozczarowań.
2. Zaniechaj oceniania. Nie znając kontekstu i motywacji, możesz wyciągnąć pochopne i niezgodne z prawdą wnioski.
3. Przypatruj się temu, czego tak bardzo nienawidzisz u innych. Pozwoli ci to lepiej poznać samego siebie, ponieważ inni są odzwierciedleniem ciebie.
4. Podążaj tylko i wyłącznie za pozytywnymi myślami. Negatywnym myślom pozwól jak najszybciej odejść, ponieważ jeszcze nic pozytywnego nie zrodziło się z negatywnych myśli.
5. Bądź wdzięczny za wszystko, co masz. Nawet jeśli wydaje ci się na chwilę obecną, że masz niewiele. Nie otrzymasz nic więcej, jeśli nie okażesz wdzięczności za to, co już posiadasz.
6. Kieruj swoją uwagę na to, czego pragniesz. Energia podąża za uwagą. Myśląc o tym, czego nie chcesz, również przyciągasz to do swojego życia. Myśl zatem o tym, czego pragniesz, a zamanifestuje się to w twojej rzeczywistości.
7. Przyjmuj z akceptacją wszystko, co dzieje się w twoim życiu. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Z pozoru negatywne doświadczenie może okazać się początkiem czegoś wspaniałego. Zachowuj spokój nawet, gdy spotyka cię coś „złego”. Zrozumienie tego pojawi się w odpowiednim momencie.
8. Dbaj o swoje zdrowie i rób nowe rzeczy. Biegaj, czytaj, rób pompki, ucz się języków, bierz lekcje trąbki, chodź na karate, jeździj na rolkach, śpiewaj, pij Yerba Mate. Robienie nowych rzeczy sprawia, że twoja uważność wzrasta.
9. Puszczaj cudze opinie mimo uszu. Inni cię nie znają i nigdy nie poznają. Jesteś dla nich nieodkrytą i niedoścignioną tajemnicą. Mają w swoich głowach jedynie wyobrażenie na temat twojej osoby. Odrzuć swoje obawy dotyczące ich wyobrażeń na twój temat. One tylko blokują twój naturalny i nieskończony potencjał.
10. Zawsze kieruj się głosem swego serca, a wszystkie twoje decyzje okażą się być słuszne i będą ci służyć.

3 Replies to “10 kluczy, które otwierają drzwi do lepszego życia”

  1. Cos wspanialego ,pozytywne myslenie jest potega i twoim przywodca .Pozdrawiam wszystkich i zycze samych wspanialych , slonecznych dni dla calej ludzkosci.

  2. CZŁOWIEK, jako najwspanialsze arcydzieło, wszechczasowego dziedzictwa, obdarzony talentami przodków, jest należycie usposobiony a także zobowiązany do ustawicznego doskonalenia siebie i świata, zbudowanego- nade wszystko na fundamencie prawdy, dobra i piękna-niewyczerpanych źródeł największych fascynacji, najgłębszych przeżyć, wzruszeń i życiowych satysfakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*